Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи можна використовувати без дозволів працю іноземців, які постійно проживають в Україні?

Дата: 04.10.2021 11:13
Кількість переглядів: 43

Питання – відповіді

 

Застосування праці іноземців

 

Чи можна використовувати без дозволів працю іноземців, які постійно проживають в Україні?

 

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональним центром зайнятості.

У той же час частиною 6 статті 42 вказаного Закону визначені категорії іноземців, працевлаштування яких здійснюється без передбаченого дозволу. До них, зокрема, належать іноземці, які постійно проживають в Україні (мають дозвіл на імміграцію в Україну).

Дозвіл на імміграцію в Україну надається органами Державної міграційної служби України. Ознайомитись з правила отримання такого дозволу можна на вебсайті міграційної служби.

 

Детальніше за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-dozvolu-na-immigracziyu.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь