Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи передбачена відповідальність за застосування праці іноземців без дозволів?

Дата: 04.10.2021 11:16
Кількість переглядів: 31

Застосування праці іноземців

 

Чи передбачена відповідальність за застосування праці іноземців без дозволів?

 

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості.

Частиною 5 статті 53 вказаного Закону визначено, що у разі застосування роботодавцем праці іноземців на умовах трудового або іншого договору без дозволу на застосування праці іноземця стягується штраф за кожну особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення. Штрафна санкція у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати передбачена у разі застосування праці іноземця на інших умовах, ніж ті, що передбачені дозволом, або іншим роботодавцем.

Штрафні санкції уповноважені застосовувати органи Державної служби України з питань праці. З окремими питаннями застосування праці іноземців та відповідальністю за порушення в цій сфері є можливість ознайомитись на вебсторінці цієї служби.

Окрім того, звертаємо увагу, що передбачена адміністративна відповідальність іноземця та керівника роботодавця у разі застосування праці іноземця без дозволу.

Детальніше за посиланням: https://dsp.gov.ua/faq/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь