Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Які трудові права мають бути гарантовані для іноземних найманих працівників – громадян країн СНД?

Дата: 04.01.2022 08:28
Кількість переглядів: 84

Які трудові права мають бути гарантовані для іноземних найманих працівників – громадян країн СНД?

 

Відповідно до частини 4 статті 42-7 Закону України “Про зайнятість населення”, роботодавець зобов’язаний укласти з іноземцем трудовий договір (контракт) не пізніш як за 90 календарних днів з дати видачі дозволу та у десятиденний строк після укладення трудового договору (контракту) надати його копію, засвідчену роботодавцем, регіональному центру зайнятості.

Трудові відносини іноземних працівників регулюються Кодексом законів про працю України та міжнародними угодами, ратифікованими Україною. До таких угод відноситься Конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, ратифікована Законом України від 21.12.2011 №4207-VI. Статтею 6 Конвенції визначено, що трудящі-мігранти користуються на території приймаючої Сторони правами, які, відповідно до законодавства, надаються громадянам цієї Сторони, у тому числі, на:

безпечні умови праці;

рівну винагороду за рівнозначну роботу, зокрема отримання доплат і компенсацій для осіб, які мають на них право;

соціальне забезпечення (страхування), крім пенсійного;

обов’язкове соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь