Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи передбачені обмеження щодо застосування роботодавцями праці іноземців у сфері охоронної діяльності?

Дата: 05.01.2022 11:44
Кількість переглядів: 58

Чи передбачені обмеження щодо застосування роботодавцями праці іноземців у сфері охоронної діяльності?

 

   Нормами законодавства про зайнятість населення визначено, що працю іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) роботодавці мають право застосовувати в порядку, визначеному законом. Відповідно до частини 5 статті 42 Закону України “По зайнятість населення”, іноземці не можуть призначатися на посаду або займатися трудовою діяльністю у разі, коли згідно із законодавством призначення на відповідну посаду або провадження відповідного виду діяльності пов’язане з належністю до громадянства України. Такі обмеження встановлюються відповідними нормативно-правовими актами.

Так, нормами частини 1 статті 11 Закону України “Про охоронну діяльність” визначено, що персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб’єктом господарювання та подали визначений комплект документів. На фахівців з організації заходів охорони та працівників, задіяних до роботи на пункті централізованого спостереження, також поширюються відповідні вимоги.

Тому іноземці не можуть призначатися на вищевказані посади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь