Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи потрібно зазначати посаду працівника, який знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо така посада не є вакантною?

Дата: 22.02.2022 09:04
Кількість переглядів: 99

Чи потрібно зазначати посаду працівника, який знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо така посада не є вакантною?

У формі звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» посада відповідного працівника зазначається лише у разі, коли роботодавець має потребу в підборі кандидатів для заміщення тимчасово відсутнього працівника. У разі необхідності підібрати працівника тимчасово на заміщення основного працівника, який знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, роботодавець може звернутися до служби зайнятості за сприянням у підборі працівника та надати центру зайнятості, незалежно від місцезнаходження, форму звітності 3-ПН, де має вказати у п.6 «Режим роботи» II розділу звіту 3-ПН « інше – тимчасово, на заміщення основного працівника, який знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь