Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи може бути збільшена сума мікрогранту?

Дата: 13.09.2022 19:26
Кількість переглядів: 38

Чи може бути збільшена сума мікрогранту?

 

Так, це можливо у разі збільшення вартості предмета договору з постачальником (продавцем). Тоді може бути проведена доплата суми коштів у межах граничного розміру мікрогранту отримувача згідно з рішенням про надання мікрогранту.

Це відповідно до пункту 24 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Слід зазначити, що у такому випадку отримувач вносить відповідні зміни до бізнес-плану, надсилає його на погодження до АТ «Ощадбанк» та до обласного центру зайнятості. Відповідні зміни викладаються у додатковій угоді до договору мікрогранту.

Примітка. Ознайомитися з текстом вказаного Порядку можна на Порталі Дія за посиланням https://cutt.ly/kZZ3zQB

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь