Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи передбачені випадки повернення мікрогранту?

Дата: 13.09.2022 19:33
Кількість переглядів: 25

Чи передбачені випадки повернення мікрогранту?

 

Так, передбачені.

Слід зазначити, що обов’язкова умова договору мікрогранту передбачає створення одного чи двох робочих місць. У разі невиконання цієї умови отримувач зобов’язаний повернути різницю між сумою отриманого мікрогранту та фактично сплаченими податками, зборами (обов’язковими платежами), єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Це передбачено п. 20 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Відповідне рішення приймається обласним центром зайнятості. Отримувач здійснює повернення зазначеної різниці АТ «Ощадбанк» не пізніше останнього робочого дня місяця, у якому спливає трирічний строк реалізації проекту.

Крім того, зазначений Порядок передбачає (п. 23) повернення невикористаних коштів АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінекономіки протягом трьох операційних днів після завершення цього строку. У якому разі це здійснюється? Якщо мікрогрант не використано отримувачем протягом 6 місяців з дати його отримання або використано не в повному обсязі протягом зазначеного періоду.

Примітка. Отримати окрему інформацію щодо мікрогрантів можна на Порталі Дія (у т. ч. у форматі «Питання та відповіді») за посиланням https://cutt.ly/fZ5GXvJ.

У вас виникли питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Нагадуємо, що також ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь