Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи видаються центрами зайнятості дозволи на застосування праці громадян Російської Федерації?

Дата: 08.11.2022 08:28
Кількість переглядів: 24

Чи видаються центрами зайнятості дозволи на застосування праці громадян Російської Федерації?

 

Так, видаються.

Але необхідно враховувати, що обласним центром зайнятості дозволи на застосування праці громадян Російської Федерації видаються за погодженням із регіональним органом Служби безпеки України. Це передбачено нормою статті 42 Закону України «Про зайнятість населення» https://cutt.ly/aNigBFC (зі змінами, внесеними Законом України від 21 вересня 2022 року№ 2623-IX).

Вказане стосується також дозволів на застосування праці громадян Республіки Білорусь, а також інших держав, визнаних такими, що становлять загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності і демократичному конституційному ладу та іншим національним інтересам України.

Слід зазначити, що такі обмеження вже були передбачені законодавством (введені з 07.05.2022) і вони мали діяти тільки під час дії воєнного стану. Наразі, ці обмеження введені в Закон України «Про зайнятість населення» на постійній основі.

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами - https://t.me/dcz_kir.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь