Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи може отримати мікрогрант засновник декількох юридичних осіб?

Дата: 30.06.2023 11:50
Кількість переглядів: 47

Чи може отримати мікрогрант засновник декількох юридичних осіб?

 

Нагадаємо, що питання надання мікрогрантів врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами, далі - Порядок).

Пунктом 19 Порядку визначені випадки, коли Державний центр зайнятості може відмовити в наданні мікрогранту. Постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 року № 540 (набрала чинності 01 червня 2023 року) внесено зміни до Порядку. У тому числі зміни внесені і до переліку відмов, визначених в пункті 19.

Підставою для відмови, серед іншого, є також випадок, якщо керівник та/або засновник, та/або кінцевий бенефіціарний власник є особою, яка є керівником та/або засновником, та/або кінцевим бенефіціарним власником більше ніж у п’яти (включно) платників податків (такими платниками податків може бути фізична особа-підприємець або юридичні особи).

Зазначений матеріал є черговим із серії матеріалів, що висвітлюють норми застосування постанови № 540 Попередній матеріал розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook                            02 червня 2023 року, перейдіть за посиланням http://surl.li/hrdal

Про інші зміни щодо отримання мікрогрантів читайте вебсторінці Міністерства економіки України. Для цього перейдіть за посиланням  http://surl.li/hertq

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном  (0522) 32 17 68.

Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, де є можливість отримати відповіді на питання сфери зайнятості https://t.me/dcz_kir Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь