Рівнянська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи передбачена відповідальність за неподання до центру зайнятості роботодавцем інформації про заплановане масове вивільнення працівників?

Дата: 27.03.2024 08:54
Кількість переглядів: 52

Чи передбачена відповідальність за неподання до центру зайнятості роботодавцем інформації про заплановане масове вивільнення працівників?

 

Так, передбачена.

Частиною 6 статті 53 Закону України “Про зайнятість населення” визначено, що у разі неподання (порушення установленого порядку подання) даних, передбачених пунктом 4 частини 3 статті 50 вказаного Закону, з роботодавця стягується штраф у 4-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Наразі розмір відповідного штрафу може скласти 28400 грн.

Закон України “Про зайнятість населення” та інші нормативно-правові акти, що регулюють сферу зайнятості, доступні для ознайомлення на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/docs?page=6

Є інші питання, повязані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

#Електронний_кадровий_клуб


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь